اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

نصب لایت باکس

متخصصین ما در شرکت تهران لایت باکس با طراحی و نصب لایت باکس های مدرن و چشم نواز در صنعت تبلیغات و کسب و کار در کنار شما عزیزان هستند .در تهران لایت باکس انواع لایت باکس های آلومینیومی با کیفیت و قیمت ارزان برای مشتریان آماده می شود .اگر لایت باکس مورد نظرتان در ابعاد استاندارد باشد ۳ روز برای ساخت آن نیاز است .جهت سفارش انواع لایت باکس می توانید با مراجعه به صفحه محصولات و دیدن نمونه کارها و پس از دریافت مشاوره رایگان اقدام به خرید یا سفارش نمایید .

لایت باکس ها مزیت هایی دارند که افراد را مجاب می کنند تا برای کسب و کار خود از این روش تبلیغاتی استفاده نمایند .

  • لایت باکس ها را به آسانی می توانید حمل کنید و در محل مورد نظرتان مونتاژ نمایید .
  • وزن لایت باکس ها به علت استفاده از آلومینیوم سبک بوده و جا به جایی آن چندان سخت نیست .
  • استقامت آلومینیوم بالاست و به راحتی خم نمی شود و در صورت افتادن نمی شکند.

انواع لایت باکس ها

لایت باکس کریستالی :

لایت باکس فریم لس پارچه ای

لایت باکس مگنتی

لایت باکس تبلیغات شهری

لایت باکس اسنپ فریم

نصب لایت باکس ها با هدف تبلیغات و خدمات کسب و کارها در مکان های عمومی همچون فرودگاه ها، مترو،فروشگاه ها ،مراکز تجاری،نمایشگاه ها و ترمینال ها صورت می پذیرد.هریک از لایت باکس های بالا به دلیل قابلیت هایی که دارند برای موارد تبلیغاتی مختلف به کار گرفته می شوند .

هر جا که شما نیاز به اطلاع رسانی یا تبلیغات داشته باشید برای آنکه مشتریان بالقوه با خدمات و محصولات مجموعه شما آشنا شوند می توانید از انواع لایت باکس ها استفاده نمایید .

تابلوهای لایت باکس را می توانید در ابعاد مختلف سفارش دهید و به اینکه توجه داشته باشید که زمان تحویل و هزینه آن بیشتر خواهد شد .نصب لایت باکس در داخل منزل و دفاتر کار پزشکان، مهندسان و غیره جلوه زیباتری خواهد داشت.

برای تهیه لایت باکس ؛تصویر مورد نظر مشتری را بر روی پارچه ای از جنس بک لایت،فلکس،فلکس بدون بافت و یا بر روی بک لایت طلقی چاپ می کنند.سپس منبع نوری را که از نوع LED یا SMD انتخاب می شود در پشت تصویر قرار داده می دهند. لایت باکس در بسته بندی محکم و مناسب به همراه حلقه آویز و زجیر برای نصب بخ صورت عمودی برایتان ارسال می شود و پس از دریافت لایت باکس از گارانتی ۳۶ ماهه تهران لایت باکس برخوردار خواهید شد.

تابلوهای لایت باکس به این شکل تولید شده و برایتان ارسال می گردد و شما نیز به راحتی می توانید تصویر داخل لایت باکس را در کمترین زمان و بدون نیاز به فردی تعویض کنید .

اعضای تیم تهران لایت باکس سابقه ۱۰ ساله خود را در حوزه طراحی و ساخت انواع لایت باکس در اختیار کسب و کار شما قرار داده اند .

ارسال یک نظر