اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
استیکر

چاپ استیکر

صنعت چاپ از گذشته تا کنون از لحاظ متریال و دستگاه های مورد استفاده پیشرفت قابل توجهی کرده است. یکی از زمینه های پیشرفتش که هم اکنون در مصارف تبلیغاتی به شدت مورد توجه و محبوبیت قرار گرفته، چاپ استیکر است. در ادامه توضیحاتی را در این خصوص ارائه خواهیم داد.

چاپ استیکر

اولین سوالی که پیش می آید این است که استیکر و چاپ استیکر چیست. استیکر ها متریالی از جنس PVC نازک هستند که پشتشان حالت چسبناکی دارد و به همین ترتیب بر روی سطوح مختلف می چسبند.

استیکر ها را با دستگاه های پیشرفته ای چاپ می کنند به طوری که دوام و کیفیت مناسبی داشته باشند. از این نوع چاپ برای مصارف گوناگونی، از کارهای تزئینی و دکوراسیونی گرفته تا تبلیغات پیشرفته شرکت های بزرگ استفاده می کنند. استیکر ها را به دو صورت براق و مات چاپ می کنند و دارای دو نوع کلی شیشه ای و شیری هستند.

 • چاپ استیکر شیشه ای: در این نوع چاپ تصویر از هر دو طرف قابل رویت است و بر روی شیشه های مغازه های مختلف قابلیت استفاده دارد.
 • چاپ استیکر شیری: این ها یک رو و دارای زمینه سفید هستند، و نسبت به نوع شیشه ای دارای محبوبیت و کاربرد بیشتری هستند.
چاپ استیکر

استیکر

مزایای چاپ استیکر

اگر در انتخاب چاپ استیکر مردد هستید، در اینجا ما اشاره ای به مزایای آن ها می کنیم:

 • قابلیت شستشو دارند.
 • هزینه شان بسیار پایین است.
 • بر روی انواع مختلف سطوح مانند چوب، آینه، یخچال، گچ و دیگر سطوح با جنس های مختلف قابلیت نصب دارند.
 • نحوه نصبشان ساده و آسان است.
 • هم در فضای داخلی و هم در فضای خارجی کاربرد دارند.
 • در صورت استفاده از لایه لمینت سرد بر روی استیکر، دوامشان افزایش می یابد.
 • چاپ استیکر با سرعت بالایی انجام می شود.
 • قابلیت چاپ در انواع اندازه ها و به صورت سفارش مشتری را دارد.
 • در برابر پارگی مقاوم است.

کاربرد چاپ استیکر

استیکر ها دارای کاربرد های فراوانی هستند که ما آن ها را به چند دسته طبقه بندی کرده ایم:

استیکر تزئینی

این نوع استیکر ها را همانطور که از اسمشان مشخص است جهت تزئین و زیبایی برخی مکان ها مورد استفاده قرار می دهند. شما می توانید از استیکر های تزئینی دیواری برای زیبا سازی فضای داخلی منزل و یا شرکت و اداره خودتان استفاده کنید. این استیکر های قابلیت تولید در انواع طرح ها و اندازه های شما را دارند.

استیکر

استیکر خودرو

استیکر تبلیغاتی

تبلیغات بخش مهمی از بازاریابی و برندینگ یک کمپانی و شرکت را در بر می گیرد. استیکر های تبلیغاتی را می توان هم در فضاهای داخلی و هم در فضاهای خارجی مورد استفاده قرار داد. این نوع استیکر ها طرح ها و تصاویری از محصولات و برند شرکت شما را در بر می گیرند و آن ها را به زیبایی و شفافی به دیگران معرفی و می نشاناسند. این استیکر ها را بر روی انواع سطوح، مانند سطح اتوموبیل ها، اتوبوس ها، کف و دیواره های فروشگاه ها و مغازه ها مختلف نصب می کنند.

استیکر تزئینی-تبلیغی

این دسته از استیکر ها علاوه بر این که جنبه تبلیغاتی دارند و نقششان بازاریابی و تبلیغات برای برندتان است، جنبه زیبایی نیز دارند.

استیکر سه بعدی

استیکر ها را می توان به نوعی با کیفیت بالا چاپ کرد که سه بعدی به نظر برسند. برخی جوهر های مورد استفاده در دستگاه های چاپ استیکر از کیفیت فوق العاده ای بر خوردارند و می توان آن ها  را برای چاپ استیکر های سه بعدی مورد استفاده قرار داد.

استیکر لایت باکس

از دیگر کاربرد های استیکر ها می توان به چاپ آن ها بر روی تابلو های لایت باکس اشاره کرد. تابلو لایت باکس ها خود به تنهایی دارای جذابیت فوق العاده ای هستند و با استفاده از استیکر ها بر روی آن ها می توان زیباییشان را دو چندان کرد.

لایت باکس

استیکر لایت باکس

نحوه نصب استیکر

نصب استیکر ها کاملا ساده و به سهولت توسط خریدار می تواند نصب شود. منتها به این نکته توجه کنید که برای نصب استیکر کاملا دقت کنید تا هیچ حبابی در زیر آن ایجاد نشود و از زیبایی و جذابیت ظاهری آن نکاهد.

پیش از نصب استیکر باید ناحیه مورد نظر را کاملا تمیز کرد. سپس ناحیه را آغشته به آب و مایع ظرفشویی کرده و پس از نصب با استفاده از کاردک آب زیر استیکر را خارج کنیم. همانطور که پیش تر ذکر کردیم، می توان برای افزایش دوام و مقاومت استیکر ها (به خصوص انواع مناسب فضای خارجی) از لایه ای لمینت سرد و یا گرم بر روی آن ها استفاده کرد.

قیمت چاپ استیکر

عوامل مختلفی قیمت چاپ استیکر را تعیین می کنند. یکی از این عوامل نوع استیکر چاپی است، همانطور که گفتیم چاپ استیکر دارای دو نوع شیشه ای و شیری است، که نوع شیشه ای آن نسبت به نوع شیری دارای هزینه بیشتری است. دیگر عاملی که تعیین کننده قیمت چاپ استیکر است ابعاد استیکر تولید شده است، استیکر های تولید شده برای اتوبوس ها و فروشگاه ها دارای تنوع ابعاد هستند و به همین ترتیب هزینه شان نیز متنوع و متفاوت است.

استیکر هایی که بر روی آن ها در انتها لمینت به کار برده می شود، گران تر هستند. لمینت ها موجب افزایش دوام و براقی استیکر شده و می توانند میزان جذابیت استیکر را تا مقدار زیادی افزایش دهند.

چاپ استیکر

قیمت چاپ استیکر

سخن آخر

چاپ استیکر صنعتی است که روز به روز بیشتر مورد توجه قرار گرفته و پیشرفت های بسیاری می کند. شما نیز می توانید برای امور تبلیغاتی خود از استیکر ها استفاده کنید و چاپ طرح های مورد نظر خودتان را با کیفیتی عالی و دوامی مناسب، به اندازه دلخواهتان به ما بسپارید.

جهت اطلاع یافتن از قیمت ها و سفارش چاپ استیکر، کافیست از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با ما تماس حاصل کنید.

ارسال یک نظر