اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

چاپ استیکر چیست؟

چاپ استیکر چیست؟

استیکر ها یکی از مواد کاربردی برای چاپ و تبلیغات در فضای داخلی (indoor) و فضای خارجی (outdoor) محسوب می شوند و لایه نازکی از جنس PVC هستند که پشت آنها چسب دار است .برخی از طرح هایی که بر روی دیوارها ،خودروهای سواری ،اتوبوس و نمایشگاه ها مشاهده می کنید با چاپ استیکر تهیه می شوند . بیترین استفاده استیکرها در صنعت تبلیغات تجاری است .در تبلیغات های شرکت های غذایی ،محصولات آرایشی بهداشتی،تولید کنندگان مواد شوینده و از نوعی از آنها برای تزئینات محل کار یا داخل منزل استفاده می شود .

استیکرها قابل شست و شو هستند و هزینه آنها بسیار پایین است و امکان نصب بر روی تمامی سطوح (پلاستیک-گچ- شیشه-آینه-چوب-کمد-یخچال و…) را دارند.

استیکرها با دستگاه های متفاوتی چاپ می شوند و بسته به جوهری که در دستگاه استفاده می کنند ماندگاری رنگ در استیکرها متفاوت می شود. به طور معمول دوام رنگ کارهای چاپی بر روی استیکرها سه ماه تا دوسال است .

انواع مختلف چاپ استیکر

در مطلب بالا درباره آن که استیکر چیست؟ صحبت کردیم حال می خواهیم به انواع آن بپردازیم . چاپ استیکر از جنس پی وی سی است که باعث بالا رفتن کیفیت آن می شود و با توجه به نظر مشتری به دو صورت براق و مات چاپ می شود .به طور کلی چاپ استیکر به دو نوع زیر تقسیم می شود :

  • چاپ استیکر شیشه ای
  • چاپ استیکر شیری

در چاپ شیشه ای ؛تصویر از هر دو طرف قابل رویت است ولی زمینه چاپ استیکر شیری، سفید رنگ است.

استیکرها پشت چسب دار هستند و به راحتی بر روی بدنه ماشین ها و شیشه مغازه های می توان از آنها استفاده کرد.نوع چاپ استیکر به زمینه کاری شما بستگی دارد و متناسب با آن چاپ انجام می شود .

با توجه به اینکه در مطالب بالا تا حدودی به این سوال که استیکر چیست؟ پاسخ دادیم آیا تمایل به استفاده از آنها را دارید ؟اگر به استفاده از استیکرها علاقه مند هستید و تمایل به استفاده از آنها در کسب و کار یا محیط منزل را دارید می توانید با کارشناسان ما در تهران لایت باکس تماس حاصل فرمایید.

ارسال یک نظر