اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

لایت باکس پلکسی چیست؟

لایت باکس ها (Lightbox)، تابلوهایی نورانی هستند. آن ها انواع مختلفی دارند و در جهت تبلیغات بصری استفاده می شوند. یکی از انواع مختلف این تابلوهای نورانی، لایت باکس پلکسی (Plexiglas Lightbox) یا همان تابلو پلکسی است.

لایت باکس پلکسی چیست؟

نوعی از لایت باکس (Lightbox) است که با استفاده از پلکسی رنگ سفید (دوغی) اجرا می گردد. چاپ استیکر و نصب آن بر روی پلکسی دوغی کار اجرا را تا حدی کامل تر می کند. بدین ترتیب تابلو پلکسی (Plexiglas Lightbox) شکل می گیرد.

جنس لایت باکس پلکسی

در انواع تابلوهای نورانی تولیدی، استفاده از پلکسی (Plexi) متداول می‌باشد. مثلا در لایت باکس کریستالی (Crystal Lightbox)  استفاده از پلکسی (Plexi) به عنوان اصلی ترین المان ساخت درنظر گرفته می‌شود.

تابلوهای پلکسی را به چه شکل هایی می توان ساخت؟

این تابلوهای نورانی را می توان در قالب لایت باکس (Lightbox) های زیر طراحی و تولید نمود:

لایت باکس پلکسی چیست؟

هم چنین مدل دیگری هم وجود دارد. در این مدل قاب به صورت لولایی باز می گردد. و بین دولایه پلکسی (شفاف و دوغی) طرح چاپی قرار داده می شود.

روی هم رفته تابلوهای پلکسی (Plexi)، در مراحل طراحی و ساخت، از تنوع زیادی برخوردارند.

مشخصات فیزیکی تابلوهای پلکسی

معمولا ورق های پلکسی (Plexi) در ابعاد ۱۸۰ * ۱۲۰ سانتی متر تولید می شوند. از معروف ترین سازندگان آن می توان به کشورهای چین و تایوان اشاره کرد. برای تولیدتابلوهای پلکسی (Plexi) محدودیت هایی وجود دارد.

نکته!

این محدودیت ها برای تمام تابلوهایی که از پلکسی (Plexi) استفاده می کنند وجود دارد.

لایت باکس پلکسی چیست؟

 

تهران لایت باکس عرضه کننده بهترین نوع لایت باکس پلکسی (Plexiglas Lightbox) در کشور است. ما با داشتن نیروهای متخصص و به کارگیری مهارت و تجربه، بهترین کیفیت را با کم ترین قیمت به شما هدیه می دهیم. از طرفی ارائه گارانتی ۳۶ ماهه برای تمامی لایت باکس ها، ما را از دیگر سازندگان تابلوهای نورانی، متمایز کرده است.

 

 

 

برای دیدن نمونه کارهای بیش تر و اطلاع از تعرفه ها با ما در ارتباط باشید.

کانال تلگرام: @tehranlightbox

صفحه اینستاگرام: @tehranlightbox

ارسال یک نظر