اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی بدون شک یکی از زیباترین مدل لایت باکس می‌باشد، ظرافت، سادگی، جذابیت و ضخامت کم از جمله مزایای استفاده از این مدل لایت باکس به شمار می‌آید.محدودیت در ابعاد این مدل لایت باکس به واسطه استفاده از پلکسی شفاف که در ابعاد ۱۲۰*۱۸۰ سانتی متر می باشد ازجمله معایب این مدل لایت باکس بشمار می‌آید.

لایت باکس کریستالی

 • مورد استفاده این مدل لایت باکس در فضاهای داخلی می‌باشد و مناسب برای فضای خارجی نیست.
 • نوع چاپ طرح در این لایت باکس از جنس بک لیت بوده و تعویض طرح به راحتی امکانپذیر می‌باشد.
 • ازجمله مزایای لایت باکس کریستالی قابلیت در حمل، مصرف کم برق و دوام نور می‌باشد.

اجزاء تشکیل دهنده لایت باکس کریستالی همانگونه که در بالا ذکر گزدید پلکسی شفاف می باشد که با استفاده از پلکسی شفاف ۶ میل و ایجاد شیار نازکی به دور آن تعبیه میگردد و نصب اس ام دی ۵ میل داخل آن شیار و ایجاد خطوط منظم شطرنجی با استفاده از لیزر باعث پخش نور یکنواخت گردیده و کل سطح مورد نظر را بصورت یکنواخت نورانی خواهد کرد.

لایت باکس کریستالی

در تولید لایت باکس کریستالی از چاپ بک لیت استفاده می‌گردد که با استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتال چاپ صورت میگیرد و در این نوع چاپ نور از پشت طرح چاپی عبورنموده و جلوه بصری بیشتری را در ذهن مخاطب ایجاد مینماید.

میزان برق مصرفی این مدل لایت باکس همانگونه که اشاره گردید به واسطه نوع اس ام دی مورد استفاده شده در آن که از نوعی اس ام دی با توان ۱۲ ولت می باشد بسیار پایین است، این نوع لایت باکس به جهت برندینگ و مارکتینگ گذینه بسیار مناسبی خواهد بود برای فضاهای بسته.

همچنین به دلیل بازتاب نور از پشت طرح مورد استفاده برای دکور و زیبا تر نمودن فضاهای کاری می‌باشد.

امروزه یکی از الزامات شناخت کالا به مخاطبین امور مرتبط با تبلیغات می‌باشد و انواع لایت باکس در تسریع انتقال نوع کاربری محصولات و معرفی آن نقش بسزایی را ایفا می نمایند.

حداکثر ضخامت این لایت باکس ۱ سانتی متر می‌باشد که با درنظر گرفتن فیکسچرهای متنوع با سایز های مختلف میتوان آن را در هر محل های صاف و یکدست نصب نمود.

برخی ویژگی‌های لایت باکس کریستالی:

 • پخش نور یکنواخت در تمام سطح لایت باکس
 • مصرف بسیار پایین برق
 • تعویض آسان و راحت چاپ
 • طول عمر بالا
 • زیبایی و ضرافت در طراحی

در لایت باکس کریستالی بر خلاف لایت باکس معمولی ، برای تبلیغات و نمایش تصویر می توان بر روی متریال بک لایت طرحی چاپ کرد. این نوع لایت باکس از دو لایه پلکسی گلاس به ضخامت ۸ و ۲ میلیمتر ساخته شده و ما بین این دو لایه از چاپ بک لیت استفاده می شود.

لایت باکس کریستالی

کریستال لایت باکس یکی از جذاب ترین لایت باکسهای تبلیغاتی ، تهران لایت باکس می باشد که از ۲ لایه پلکسی گلاس هشت و دو میلی متر می باشد که مجموعاً ضخامتی معادل یک سانتی متر دارد .بین این دو لایه پلکسی گلاس از چاپ بک لایت استفاده می شود .

لایت باکس های کریستالی به دلیل استفاده از میکرو اس ام دی روشنایی خیلی خوبی دارند .همچنین مصرف برق در آنها خیلی کم می باشد . یکی دیگر از مهمترین مزیت های این لایت باکسها تعویض سریع و راحت طرح چاپی درون لایت باکس می باشد که بسیار راحت است و در مدت زمانی کمتر از پنج دقیقه و حتی توسط خود شما می تواند انجام گیرد .

لایت باکس کریستالی را میتوان در سطوح مختلف از جمله دیوار گچی ، MDF ، سنگ و …نصب کرد . همچنین قابلیت نصب سقفی یا آویز نیز وجود دارد .

مشخصه‌های با اهمیت این نوع لایت باکس به شرح ذیل می‌باشد:

 • ضخامت: ۱ سانتی‌متر
 • حداکثر سایز۱۲۰*۱۸۰ سانتی‌متر
 • نوع چاپ: کاغذ بک لیت

کاربردهای لایت باکس کریستالی

لایت باکس های کریستالی در روز و شب روشنایی خیلی خوبی ایجاد میکنند و برای مکانهای مختلفی از قبیل منوهای رستوران و کافی شاپ ها ، تابلوهای نگارخانه ها ، ، داروخانه ها ، نمایشگاه های عکاسی ، راهنمای اماکن ، عکس های آتلیه ای و عروس و داماد در منازل بر روی دیوار ، تابلو های تبلیغاتی نمایشگاهی و …. مناسب می باشند .

ارسال یک نظر