اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
لایت باکس

لایت باکس چیست

لایت باکس

آیا تا به حال به فکر استفاده از لایت باکس به عنوان ابزاری برای تبلیغات افتاده اید؟ اگر پاسختان بله است، باید بگوییم که در مسیر درستی هستید از آنجایی که استفاده از لایت باکس بهترین روش تبلیغاتی است. تبلیغات در فضای خارجی همیشه به عنوان روشی مرسوم و موثر در تبلیغات در نظر گرفته شده است. اهمیتی ندارد که انواع مختلفی از ابزار جهت تبلیغات ساخته شده اند و همینطور به سبب پیشرفت تکنولوژی ساخته خواهند شد، هنوز هم تبلیغات در فضای خارجی اثرگذاری و مزیت های مخصوص به خودش را حفظ کرده است.

لایت باکس ها باعث افزایش جلب مشتری های پیاده و در نتیجه افزایش قابل توجهی در میزان فروش است. این طریقه تبلیغات به شما این امکان را می دهد که افراد بیشتری را به سمت کمپانی خود جذب کنید و همچنین تاثیر طولانی مدتی بر آن ها بگذارید. این روزها این نوع از تبلیغات بین بسیاری از برند ها رایج است و ثابت کرده است که به شدت موفقیت آمیز است.

تابلو نورانی

لایت باکس چیست

لایت باکس چیست

تابلوهایی همراه با نورهای LED هستند که قابلیت دیده شدن را فراهم می آورند. این تابلوهای نورانی اغلب جهت تبلیغ لوگو برند شما مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا این لایت باکس ها از انواع مختلفی از متریال ساخته می شوند مانند آلومینیوم، چوب، پلکسی گلاس و … این مواد فقط از نظر بصری جذاب نیستند بلکه به عنوان ابزار تبلیغاتی هم کاملا ایده آل هستند. این تابلوهای جذاب نورانی جذب مخاطب مورد نظر شما و افزایش موفقیت در تجارتتان را تضمین می کند.

مزایای لایت باکس ها

  • جذابیت ظاهری، حتی از فاصله دور
  • ظاهری حرفه ای
  • فراهم آوردت تبلیغات دائمی
  • کمک به نشان دادن مکان کمپانی
  • ظاهر مجلل
  • قابل دیدن از هر دو طرف تابلو
  • مصرف بهینه انرژی
لایت باکس

لایت باکس و مزایای آن

لایت باکس ها باعث بیشتر دیده شدن تشکیلاتتان می شوند

تبلیغات یعنی دیده شدن، اگر دیده شدنی در کار نیست پس استفاده از این تجهیزات هم بی فایده است. تابلوهای نورانی بهترین وسیله برای دیده شدن بدون کمترین تلاش هستند. چشم های انسان به طور ناخودآگاه به سمت نور جذب می شوند، پس هیچ شانسی برای از دست دادن تابلوی شما توسط آن ها وجود ندارد.

گاهی دلایلی مانند در جای مشخص و قابل دید نبودن ساختمان شرکت، مشابه بودن با ساختمان های اطراف و نبودن نشانه مشخصی، به از دست دادن تعداد زیادی از مشتریان منجر می شود. در این مواقع لایت باکس ها می توانند در جایی نزدیک ساختمان تعبیه شده و نظر ها را سریعا به سمت برندتان جلب کرده و از تغییر نظر آن ها نسبت به ادامه تجارت با شما جلوگیری می کند.

افزایش شناخت برند با استفاده از لایت باکس ها

به تصویر کشیدن نشانه ای از کمپانی شما، در معرض دید قرار گرفتن برند شما را افزایش می دهد و مشتریانی را به طور روزانه و شبانه جلب می کنند. داشتن لوگو برندتان به طور برجسته در بالای ساختمان راهی ساده و موثر در افزایش شناخت و آگاهی مشتریان است. استفاده از این تابلو های نورانی به طور دائمی تبلیغاتی بصری با برجسته کردن نام برند فراهم می آورد. تمامی انواع لایت باکس ها برای بیزینس شما مناسب هستند. شما به راحتی می توانید با استفاده از این تابلو ها مشکل دیده نشدن و پیدا نکردن لوکیشن ساختمانتان را حل کنید.

لایت باکس ظاهری حرفه ای به کمپانی شما می بخشد

در میان انواع مختلف روش ها و ابزارهای تبلیغاتی، عموما مردم با یک گستره انتخابی عظیمی مواجه می شوند و به دنبال روش و ابزاری می گردند که نسبت به سایر ظاهری حرفه ای تر داشته باشد. پس شما به یک تابلو و علامتی احتیاج دارید که بیرون از ساختمان در میان انبوه جمعیت مردم قرار داده شود. این علائم اولین راه ارتباطی شما با مردم هستند. پس شما باید به آان ها این حس را بدهید که دارای حرفه و تخصص لازم هستید تا آن ها را مجاب کنید شما را در مقابل دیگران انتخاب کنند. لایت باکس ها مردم را به فکر وا میدارند، که اگر کمپانی و شرکتی تا این اندازه به ظاهر برندش اهمیت می دهد پس حتما در ارائه دادن خدماتش هم از کیفیت بالایی برخوردار است. آن ها به این فکر خواهند کرد که در کمپانی شما حتما با رویکرد حرفه ای مواجه خواهند شد و همین سبب می شود که شما را انتخاب کنند.

لایت باکس به شما تبلیغاتی دائمی و بدون وقفه ارائه می دهد

تبلیغات درست کلید دستیابی به موفقیت در تجارتتان است، حال تبلیغات ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته سریع ترین و موثر ترین راه رسیدن به آن است. لایت باکس ها حتی در هنگام شب که شرکت، مغازه و … شما بسته است نیز به تبلیغات خود ادامه می دهند و به نوعی نام و لوگو برند شما را در ذهن بسیاری از مردم حک می کنند. این تابلو ها حس کنجکاوی مردم را بر می انگیزند جوری که معمولا می خواهند بدانند این تبلوی نورانی جذاب متعلق به چه کمپانی و بیزینسی است.

لایت باکس ها

تبلیغات دائمی با لایت باکس

مردم را متوجه حضور خود کنید

شما یک تجارت را به راه انداخته اید، برای شروع عالی است اما حالا باید مردم را با استفاده از ابزاری که نشان دهنده موقعیت شما است متوجه این قضیه کنید. عموم مردم بدون دیدن نشانه از نوع تجارت شما به سادگی از کنارتان خواهند گذشت، اما این تابلوهای نورانی که نام برند شما را به طرزی برجسته و زیبا نشان می دهند شرکت شما را به دیگران نشان داده و معرفی می کنند و به آن ها اجازه ساده گذشتن از ساختمانتان را نمی دهد.

هزینه مقرون به صرفه و صرف بهینه انرژی

لایت باکس ها به نسبت تابلوهای دیگر فلئورسنتی و نئونی در حدود دو تا سه برابر بیشتر عمر می کنند. در رابطه با میزان مصرف انرژی این تابلو ها باید بگوییم این ها در حدود ۹۰% انرژی خود را ذخیره می کنند و خیلی به ندرت احتیاج به تعویضشان است. همین موضوع منجر به ذخیره پول، زمان و انرژی می شود. با انتخاب شرکتی معتبر، لایت باکس هایی با کیفیت، متناسب با شرایط شرکت و فروشگاه خود و با هزینه ای کاملا مناسب تهیه کنید و به همین ترتیب به آن موفقیت و شهرتی که در تجارتان خواهانش هستید برسید.

ارسال یک نظر