اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

لایت باکس پارچه ای قیمت و سفارش

لایت باکس پارچه ای را به طور حتم شما تابلوهای تبلیغاتی موجود در مترو، مجتمع های تجاری ، خیابان ها و پیاده روهای پرتردد را مشاهده کرده اید به این تابلوهای تبلیغاتی که دارای پس زمینه ی روشن هستند.

لایت باکس گفته می شود. لایت باکس ها دارای تنوع بسیاری در بازار می باشند، لایت باکس پارچه ای یکی از چندین نوع تابلوهای تبلغاتی محسوب می شود که در ادامه به معرفی آن و دیگر انواع لایت باکس ها خواهیم پرداخت .

کاربرد لایت باکس پارچه ای

لایت باکس تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغات و معرفی برندها و نام های تجاری در فروشگاه ها و مراکز تجاری و نمایشگاه ها می باشد که این نوع تبلیغ امروزه بسیار حائز اهمیت می باشد. لایت باکس را می توان به عنوان تابلوهای تبلیغاتی محیطی معرفی نمود که قابلیت نصب در انواع محیط ها را دارا می باشد.

انواع لایت باکس 

لایت باکس ها را می توان درابعاد مختلف و با مواد اولیه متنوع تولید کرد که به محیط مورد استفاده و انتخاب مشتریان بستگی دارد. لایت باکس های موجود در بازار عبارت اند از :

  1. لایت باکس فریم لس آلومینیومی
  2. لایت باکس اسنپ فریم
  3. لایت باکس کریستالی
  4. لایت باکس پارچه‌ای
  5. لایت باکس مگنت

معرفی لایت باکس پارچه ای

لایت باکس پارچه ای که برای فضاهای داخلی و خارجی طراحی شده و بر روی نوعی از پارچه با وضوح بالا تولید می شود را می توان به عنوان یکی از بهترین انواع لایت باکس معرفی کرد.

از مزیتهای لایت باکس پارچه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • قابلیت ضد آب
  • ضد خش
  • مقاومت در برابر نور آقتاب

تکنولوژی چاپ لایت باکس پارچه ای ،پارچه یو وی می باشدکه تکنولوژی یو وی به‌روزترین و جدیدترین متد چاپ لایت باکس در دنیا است که با داشتن مقاومت بهتر در برابر تغییرات رنگ ناشی از نور آفتاب و کیفیت بسیار بالای چاپ هم در فضای باز و هم در فضای بسته برای کارهای تبلیغاتی استفاده می شود و در رنگ بندی و ماندگاری از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل در بازار تبلیغات لایت باکس پارچه ای طرفداران زیادی پیدا کرده و می توان در فروشگاهای زنجیره ای ، شرکت ها ، مجتمع های تجاری و …. مورد استفاده قرار داد.

ارسال یک نظر