اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

لایت باکس مگنت

لایت باکس مگنت از جمله لایت باکس های پر طرفدار لایت باکس می‌باشد که ضخامت کم و ظاهری متفاوت و زیبا باعث محبوبیت این لایت باکس گشته و ضخامت ۲ سانتیمتری و رنگ نقره ای قاب آلومینیومی آن زیبایی لایت باکس را چندین برابر نموده است.

در این مدل لایت باکس از پلکسی سه میل به جهت محافظت از طرح چاپ شده “کاغذ بک لیت” استفاده می گردد که با استفاده از نوار فلزی بسیار باریک تعبیه شده در پشت کناره های رنگ شده پلکسی به قسمت آهنربایی تعبیه شده در چارچوب اتصال پیدا کرده و باعث نگهداری پلکسی محافظ میشود.

لایت باکس مگنت

استفاده از این مدل لایت باکس در فضاهای خارجی توسیه نمیگردد و در فضاهای داخلی در ابعادی کوچکتر و مساوی ۱۲۰*۱۸۰ قابل ارائه می باشند.

محدودیت سایز لایت باکس مگنتی به جهت تولید و عرضه ورق پلکسی در ابعاد ۱۲۰*۱۸۰ می‌باشد.

تنها روش نصب این محصول به روش نصب یکطرفه بر روی دیوار می‌باشد.

ویژگی لایت باکس مگنت  :

  • ضخامت بسیار کم لایت باکس
  • تعویض راحت و سهل الوصول طرح
  • مصرف انرژی پایین
  • زیبایی ظاهری لایت باکس
  • پخش نور یکنواخت در تمام سطح

لایت باکس مگنت

مجموعه‌هایی که تغییر و تعویض تصویر تبلیغاتی خود را در بازه زمانی کوتاه انجام میدهند گزینه استفاده از لایت باکس مگنت بهترین پیشنهاد خواهد بود. در این نوع لایت باکس امکان تعویض تصویر لایت باکس به سادگی میسر است .

لایت باکس مگنت قاب آلومینیومی دارد و تامین نور لایت باکس با استفاده از روش SMD از جمله مزیت های این مدل لایت باکس می باشد . نام دیگر این لایت باکسها ، لایت باکس آهنربایی است بدین دلیل که صفحه ای پلکسی شفاف به کمک آهنربا روی لایت باکس قرار می گیرد و این صفحه به سادگی جدا می شود .

ضخامت این لایت باکسها ۲ سانتی متر می باشد و حداکثر ابعاد آنها ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر می باشد . نوع چاپ این لایت باکس ها بک لیت می باشد .

مجموعه‌هایی که تغییر و تعویض تصویر تبلیغاتی خود را در بازه زمانی کوتاه انجام میدهند گزینه استفاده از لایت باکس مگنتی بهترین پیشنهاد خواهد بود. در این نوع لایت باکس امکان تعویض تصویر لایت باکس به سادگی میسر بوده و قاب آلومینیومی و تامین نور با روش اس ام دی ازجمله محاسن این مدل لایت باکس می‌باشد.

روی لایت باکس مگنتی صفحه پلکسی شفاف درنظر گرفته میشود که به کمک آهنربا روی لایت باکس قرار گرفته و به سادگی جدا گردیده و عملیات تعویض چاپ سهل الوصول انجام می‌گردد.

مشخصه‌های لایت باکس مگنت به شرح ذیل می‌باشد:

  • ضخامت: ۲ سانتی‌متر
  • حداکثرابعاد: ۸۰*۱۸۰ سانتی‌متر
  • نوع چاپ: کاغذ بک لیت
ارسال یک نظر