اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

لایت باکس دو طرفه

لایت باکس دو طرفه ،یکی از انواع لایت باکس های تبلیغاتی است و قاب دور آن از جنس آلومینیومی بوده و دارای پایه کامپوزیت است.

تهران لایت باکس یکی از برترین برنده های موجود در ایران می باشد که امکان نصب و اجرا انواع لایت باکس دو طرفه، لایت باکس ایستاده، لایت باکس پارچه ای و … را دارا است.

این نوع لایت باکس از نوع لایت باکس ایستاده است که برای فضاهای سر بسته، سالن ها، مجتمع های تجاری، سالن ها، سینماها، مترو و سالن های پرواز مناسب است.

لایت باکس دو طرفه

سفارش لایت باکس دو طرفه

در صورت نیاز به لایت باکس دو طرفه می توانید، با تیم متخصص تهران لایت باکس صحبت کنید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.با تهران لایت باکس می توانید تبلیغات خود را متمایز کنید تا مشتریان بالقوه محصول شما را ببینند.لایت باکس ها برای اهداف تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند.چاپ پارچه که داخل یک باکس لامپ قرار می گیرد و یک قاب LED که جذابیت بیشتری نسبت به یک قاب معمولی و بدون نور دارد .

در نتیجه هر کس که از کنار باکس شما عبور می کند محصول شما را با طراحی نور می بیند .

در دنیای امروز ،در ایستگاه های اتوبوس،در فروشگاه ها و خیابانها تبلیغات به صورت گسترده ما را احاطه کرده اند .چگونه می توانید از سایر رقبای خود جدا باشید و مخاطبین بیشتری را به سمت خود جلب کنید ؟

هزاران نفر روزانه در مترو رفت و آمد دارند و به عنوان مخاطبین گسترده که در انتظار قطار هستند می توانید از لایت باکس های ایستاده تهران لایت باکس ،پیام تبلیغاتی خود را به این افراد برسانید.

یک باکس بزرگ نورانی و رنگی بیشتر از پوستر وو باکس های کوچک برای مخاطبان جلب توجه می کند .

کسب و کار خود را از طریق این محصول تبلیغاتی بازاریابی کنید .لایت باکس ها مناسب برای برندسازی و کسب نتایج بهتر در تبلیغات هستند .

ارسال یک نظر