اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

لایت باکس اهواز و سفارش به همراه قیمت

تنوع در مدل های لایت باکس باعث گردیده استانهای جنوبی کشور عزیزمان از این محصول تجاری برای لایت باکس اهواز استفاده نمایند.مدل‌های سفارشی تولید شده در تهران لایت باکس با درجه حفاظتی بالا این امکان را به مشتریان داده است تا در شرایط آب و هوایی خاص نیز بتوانند از محصولات مدنظر بهره برداری و استفاده نمایند.

رطوبت و درجه حرارت بالا در شهر های جنوبی به گونه ای می‌باشد که الزام درنظر گرفتن IP برای تمام محصولات استفاده شده در این استانها رعایت گردد.

لایت باکس هایی که در فضای بیرونی در شهر اهواز میتوان استفاده نمود به دو مدل لایت باکس فریم لس با قاب و چهارچوب آلومینیوم آنودایز شده و آهن با روکش آلیاژی محدود می شوند ولی در فضاهای داخلی از تمام مدل های لایت باکس های تولیدی در تهران لایت باکس میتوان استفاده نمود.

لایت باکس اهواز باید از شرایط خاص آب و هوایی را داشته باشد، در نظر گرفتن تمام این موضوعات تنها توسط مجموعه هایی که تجربه کاری مرتبط را دارا هستند میسر می باشد.

لایت باکس ها به قدری کاربردی شده اند که در همه شهرها تمایل به استفاده از آنها وجود دارد .اهواز شهری به نسبت بزرگ و دارای کارخانه های و شرکت های تجاری است که میتوانند برای تبلیغ کسب و کار و خدماتشان از انواع لایت باکس ها استفاده کنند .

کاردهای گوناگون لایت باکس

لایت باکس ها نیز برای شرایط خاص طراحی شده اند و هیچ نگرانی بابت نصب لایت باکس در فضای بیرونی در شهر اهواز نیست .در تهران لایت باکس ؛پروژه های بسیار زیادی برای شهر اهواز طراحی و ساخته شده است و رضایت مشتریان عزیزمان باعث دلگرمی ماست.

همان طور که در مقالات قبلی تهران لایت باکس نیز اشاره کردیم .کاربرد این تابلوهای جذاب و نورانی بسیار گشترده است و فقط به بحث تبلیغات تجاری ختم نمی شوئد .حتی در منزل به عنوان نوعی طراحی داخلی و یا در مطب ها و سالن های زیبایی و بسیاری از دفاتر دیگر برای زیبایی فضای داخلی و بیرونی می توان از انواع لایت باکس ها استفاده نمود .

تبلیغات با استفاده از این سازه های نورانی با توجه به قیمت مناسب و تاثیرگزاری آن بسیار مناسب و به صرفه است.

با توجه به روشنایی که لایت باکس ها در روز و شب ایجاد می کنن برای مکان هایی همچون تابلوهای نگارخانه ،رستوران ها،گالری عکاسی ،تابلوهای راهنمای اماکن،تابلوهای داخلی شرکتها،داروخانه ها و تابلوهای تبلیغاتی نمایشگاهی و هزاران کسب و کار دیگر مناسب هستند .

ارسال یک نظر