اطلاعات تماس
0912-2072574 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

لایت باکس اهواز و سفارش به همراه قیمت

تنوع در مدل های لایت باکس باعث گردیده استانهای جنوبی کشور عزیزمان از این محصول تجاری برای لایت باکس اهواز استفاده نمایند.

مدل‌های سفارشی تولید شده در تهران لایت باکس با درجه حفاظتی بالا این امکان را به مشتریان داده است تا در شرایط آب و هوایی خاص نیز بتوانند از محصولات مدنظر بهره برداری و استفاده نمایند.

رطوبت و درجه حرارت بالا در شهر های جنوبی به گونه ای می‌باشد که الزام درنظر گرفتن IP برای تمام محصولات استفاده شده در این استانها رعایت گردد.

لایت باکس هایی که در فضای بیرونی در شهر اهواز میتوان استفاده نمود به دو مدل لایت باکس فریم لس با قاب و چهارچوب آلومینیوم آنودایز شده و آهن با روکش آلیاژی محدود می شوند ولی در فضاهای داخلی از تمام مدل های لایت باکس های تولیدی در تهران لایت باکس میتوان استفاده نمود.

لایت باکس اهواز باید از شرایط خاص آب و هوایی را داشته باشد، در نظر گرفتن تمام این موضوعات تنها توسط مجموعه هایی که تجربه کاری مرتبط را دارا هستند میسر می باشد.

ارسال یک نظر

Call Now Button

این یک وبسایت دمو است و با هدف تست ساخته شده است، هیچ‌یک از محصولات موجود در سایت برای فروش نبوده و امکان خرید از این وبسایت وجود ندارد. رد کردن