اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
لایت باکس ام دی اف

خرید و قیمت لایت باکس ام دی اف MDF

لایت باکس با قاب ام دی اف از جمله لایت باکس های محبوب آرشیتکت ها و معماران طراح می‌باشد. در این نوع لایت باکس که عموما برای فضاهایی که تعویض طراحی لایت باکس هر چند ماه یکبار انجام می‌گردد استفاده میشود و در فضاهای خارجی (Out Door) قابل استفاده نمیباشد.

لایت باکس ام دی اف

 

 

ازآنجایی که تنوع رنگ و طرح در ام دی اف بسیار بالا بوده و انتخاب آن امری کاملا صلیقه ای می‌باشد، این نوع لایت باکس سفارشی بوده و نیاز به ارائه کد رنگی و طرح ام دی اف از سمت مشتری می‌باشد.

  1. اساس طراحی این نوع لایت باکس بر مبنای استفاده از متریال چوبی می باشد.
  2. ضخامت این مدل لایت باکس بر مبنای محل نصب تعیین می‌گردد.
  3. محدودیت در ابعاد و سازه وجود نداشته و طبق نظر مشتری قابل ارائه می باشد.

از جمله مزایای لایت باکس ام دی اف :

  • استفاده در مکانهایی که دکو چوبی داشته و همگون نمودن لایت باکس بافضای طراحی شده
  • تنوع در طرح و رنگ ام دی اف استفاده شده
  • پخش نور یکنواخت و یکدست

 

لایت باکس MDF

طراحی لایت باکس MDF

استفاده از لایت باکس با چهارچوب MDF که در انواع رنگ و طرح عرضه میگردد بسیار بسیار وابسته به کیفیت و تنوع در قیمت ام دی اف می باشد.

لایت باکس ام دی اف را میتوان به دو روش که سلیقه ای می باشد طراحی و تولید نمود: لایت باکس MDF مخفی، لایت باکس MDF قابل رویت یا پیدا.

در لایت باکس ام دی اف مخفی، بیننده از زاویه دید مستقیم متوجه چهارچوب ام دی اف نمی گردد و زمانی که از کناره و یا پایین لایت باکس رو ملاحظه مینماید متوجه قاب ام دی افی میشود.

همچنین در لایت باکس MDF قابل رویت، مخاطب از نمای روبرو متوجه استفاده چهارچوب ام دی افی در لایت باکس می گردد. ظرافت در اجرای این نوع لایت باکس ها بسیار بسیار حائز اهمیت می باشد. ازجمله نکات درنظر گرفتن در اجرای این لایت باکس فارسی بر کردن قاب یا چارچوب ام دی افی است.

استفاده این نوع لایت باکس ها فقط در فضاهای IN DOOR (داخلی) امکانپذیر است و دلیل اصلی عدم استفاده در فضاهای خارجی مقاومت کم ام دی اف در برابر عوامل طبیعی از قبیل باران و گردو غبار می‌باشد.

استفاده از متریال گوناگون از جمله پارچه بک لایت ، بک لیت و فلکس در نوع طرح مورد استفاده در این نوع لایت باکس متداول و کاملا سلیقه ای می باشد.

ترمو وودیکی دیگر از انواع متریالی است که میتواند جایگزین مناسبی برای ام دی اف در طراحی و تولید لایت باکس چوبی لحاظ نمود و استفاده کرد.

تهران لایت باکس در فروشگاه های بسیار زیادی این دو مدل لایت باکس را اجرائی نموده در تنوع رنگی و طرحی گوناگون.

ارسال یک نظر