اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

قیمت و خرید لایت باکس ال ای دی LED

در تابلوهایی که عموما به منظور تبلیغات ( لایت باکس ال ای دی ) استفاده میشوند و با هدف جذب مشتری و تاثیر گذاری بیشتر برای شناخت و معرفی محصولات و مارک های مختلف از ساختار نوری استفاده می‌گردد که با عنوان لایت باکس LED در بازارهای داخلی و خارجی معرفی شده اند.

این اصطلاح در بازارهای داخلی با عناوین مختلفی از جمله لایت باکس LED و لایت باکس ال ای دی شناخته می‌شوند.

[su_note]لایت باکس کریستالی[/su_note]

در لایت باکس LED سعی میشود ویژگی ها و ابعاد کاری مشتری (محصول و یا برند) به گونه ای مطرح و عرضه گردد تا در ذهن مخاطبین بیشترین تاثیر گذاری را داشته باشد.

 

چرا لایت باکس ال ای دی :

ال ای دی جایگزینی برای روشنایی هایی همچون مهتابی و لامپ های پر مصرف می‌باشد با برتری هایی همچون کم مصرف بودن در برق، نوردهی بالاتر و طول عمر بیشتر.

چرا از لایت باکس LED استفاده می‌گردد را در مطالب صدرالعشاره عنوان نمودیم و اینکه این محصول در تمام دنیا بعنوان یکی از محصولات اصلی و تاثیر گزار مرتبط با تجهیزات تبلیغات بصری می باشد را در نقاط مختلف جهان ملاحضه می کنیم. استفاده از چهارچوبهایی نظیر آلومینیوم، آهن، گالوانیزه، MDF و انواع پلکسی در تولید لایت باکس ال ای دی متداول و مرسوم می‌باشد.

موارد استفاده از لایت باکس LED :

استفاده در فضاهای باز و بسته از جمله مزایایی است که میتوان با استفاده از محصولاتی که دارای درجه حفاظتی “IP ” می‌باشند به سادگی یک لایت باکسLED را برای فضای OUT DOOR تولید نمود.

[su_note]طراحی لایت باکس[/su_note]

نماهای مشترک در مراکزتجاری، ویترین مغازه ها، کتیبه و ورودی مغازه های تجاری، لابی هتل ها، دیوارهای داخلی شرکت های خصوصی و دولتی، بیمارستان‌ها از جمله مراکزی می‌باشند که میتوانند از این محصول به عنوان معرفی محصول، خدمات و یا عنوان تجاری خود استفاده نمایند.

تهران لایت باکس طی سالها فعالیت درخشان خود در زمینه تولید انواع تجهیزات تبلیغات بصری بعنوان یکی از بازوهای توانمند در تولید و عرضه انواع لایت باکس ال ای دی در ایران فعالیت می نماید. علاوه بر بازارهای داخلی مشتریان بسیار زیادی در حوزه خاورمیانه از محصولات تهران لایت باکس استفاده می نمایند.

 

ارسال یک نظر