اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

لایت باکس پزشکی | خرید و قیمت

قطعا تا به حال موقع رد شدن از مقابل مطب پزشکان یا بیمارستان ها، تابلوهایی نورانی توجه شما را جلب کرده اند. تابلوهایی که مشخصات پزشکان روی آن ها درج شده است. نام این نوع تابلوها لایت باکس است.

پزشکان جهت معرفی مطب خود  گاها از تابلوهای نورانی (لایت باکس پزشکی) استفاده مینمایند و برای این منظور لایت باکس های متحدالشکلی که  با ترکیب رنگ آبی و سفید معمولا اجرا می گردد . این نوع لایت باکس ها مناسب برای فضاهای  آزاد بوده و قابل نصب بر روی دیوارها و حتی آویز نمون می باشد.قیمت لایت باکس پزشکی ؛ همانند سایر لایت باکس ها به اندازه و ابعادی که از سوی مشتری درخواست می شود بستگی دارد.

جدای از لایت باکس های مورد استفاه جهت معرفی پزشک و نوع تخصص، لایت باکس هایی را جهت تزیینات داخلی مطب درنظر میگیرند تا مشتری نسبت به نوع خدمات پزشک آگاهی های لازم  را داشته باشند.

پزشکان زیادی از لایت باکس های تولید شده در تهران لایت باکس استفاه می کنند.

مقاله امروز راجع به ویژگی ها ی بارز لایت باکس های پزشکی است.

لایت باکس پزشکی چیست؟

امروزه پزشکان جهت معرفی مطب خود از تابلوهای نورانی (لایت باکس پزشکی) استفاده می نمایند. بدین صورت که مشخصات خود را روی آن درج می کنند.

علاوه بر مطب ها و بیمارستان ها، دیده شده که داروخانه ها هم از انواع لایت باکس برای معرفی خود به افراد کمک می گیرند.

لایت باکس پزشکی | خرید و قیمت

قیمت لایت باکس پزشکی

ویژگی لایت باکس های پزشکی

  • لایت باکس فضای باز
  • قابلیت نصب دیواری و آویز دارند.
  • ترکیب رنگ این لایت باکس ها، معمولا آبی و سفید است.

کاربردهای دیگر لایت باکس های پزشکی

به جز لایت باکس های مورد استفاده جهت معرفی پزشک و نوع تخصص، لایت باکس هایی را جهت تزیینات داخلی مطب وجود دارند. این کار به منظور آشنایی بیش تر مراجعین با خدمات آن مرکز است.

تولید تابلوهای نورانی در تهران لایت باکس

تهران لایت باکس، با طراحی، تولید و نصب لایت باکس های پزشکی در سراسر کشور، در این عرصه سرآمد است. ما در تیم تخصصی تهران لایت باکس، توسط همین مقاله، از تمامی پزشکان عزیز در سراسر کشور در این حوزه دعوت به همکاری می نماییم.

لایت باکس پزشکی | خرید و قیمت

قیمت و نحوه خرید لایت باکس پزشکی

برای کسب اطلاعات راجع به قیمت لایت باکس پزشکی و یا روش خرید، تابلوهای لایت باکس پزشکی، می توانید به صفحه تعرفه ها مراجعه نمایید. و یا برای آغاز فرآیند خرید، جهت ثبت سفارش اقدام نمایید.

دیگر مقالات تهران لایت باکس :

ارسال یک نظر