اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

تابلوهای راهنما

تابلوهای راهنما

در مجموعه هایی که مراجعه کننده گان متفاوت و فراوانی دارند استفاده از تابلوهای راهنما یکی از مهمترین عواملی است که بتواند مخاطبین را به جهت سهولت در بهره برداری از مراکز مدنظر راهنمایی نماید. تابلوهای راهنما از عواملی همچون طرح گرافیکی، سازه اصلی، منبع نور و نوع متریال چاپ تشکیل می‌گردد. تهران لایت باکس طی یک دهه فعالیت تابلوهای راهنمای بسیاری را در مراکز تجاری و اداری نصب و راه اندازی نموده است.

تنوع در طراحی و پوشش دادن تمام نیازهای مشتری از منظر طرح کلی و همچنین تطبیق سازه با استانداردهای روز جهان از جمله عواملی است که گروه ساخت و تولید تهران لایت باکس در دپارتمان ساین تهران لایت باکس درنظر می گیرند تا رضایت حداکثری مشتریان را جلب نماییم.

تابلو راهنما

تابلو های راهنما

انواع تابلو راهنما

انواع تابلوهای راهنما به دو دسته کلی تابلوهای مناسب برای فضای باز و فضای بسته می‌باشند. همچنین بعد از این نوع تقسیم بندی میتوان به زیربخش تابلو های نوردار و بدون نور اشاره نمود. تابلوهای راهنما با عنوان انگلیسی sign و همچنین تابلوهای راهنمای فضای باز با عنوان way finding در دنیا شناخته شده هستند.

تنوع در سلیقه مشتریان باعث گردیده است در تولیدات این مدل تابلو ها تنوع گوناگونی از طرح و نقش پدید آید. دپارتمان ساین تهران لایت باکس که یکی از دپارتمانهای بسیار قدرتمند از گروه تولیدی تهران لایت باکس به حساب می‌آید به مشتریان محترم اعلام میدارد ما تمام نیازهای شما درخصوص تابلوهای راهنما را آنگونه که سلیقه شماست تامین خواهیم نمود و گواهی رضایتمندی مشتریان ما گواه بر این ادعا می‌باشد.

ساختار تابلوهای راهنما

در ساخت این تابلوها از جنس های متنوع و متفاوتی استفاده می کنند. مطابق با مکان و موقعیتی که مورد استفاده قرار می گیرند می توانند از مواد متفاوتی ساخته شوند مانند پلکسی گلاس، فلز، آلومنییوم و یا به صورت لایت باکس ها تولید شوند. البته همانطور که اشاره کردیم، تابلوهای راهنما می توانند به صورت بدون نور نیز باشند. اگر که از نور در ساختشان استفاده شده باشد معمولا نور SMD است.

انواع تابلو راهنما

ساختار تابلوهای راهنما

مزایای استفاده از تابلوهای راهنما

مزیت های استفاده از این نوع تابلو ها در مکان های مختلف مانند مراکز تجاری و بزرگ متناسب با مراجعه کنندگان و کاربرد های اختصاصی تابلوهای راهنما تعیین می شود، در زیر مواردی از مزایای استفاده از تابلوهای راهنما را برایتان آورده ایم:

  • جلوگیری از سردرگمی افراد در پیدا کردن اتاق ها و بخش های مورد نظرشان
  • بهترین روش جهت تکریم مراجعه کنندگان
  • اطلاع رسانی بهینه از موقعیت بخش های مختلف مجتمع
  • افزایش بازدهی و بازخورد مثبت افراد به مراکز و مجتمع های دارای تابلوهای رهنما
  • مصرف انرژی بهینه و کم تابلوهای راهنمای نور دار
  • کیفیت و تداوم طولانی مدت
  • قابلیت به روز رسانی در صورت تعویض مکان تابلوی راهنما
  • هزینه مقرون به صرفه جهت تهیه تعداد زیادی از این تابلوها
  • دارای قابلیت سفارشی سازی و متناسب با سلیقه و درخواست مشتری
  • سهولت در نصب

کاربرد تابلوهای راهنما

کاربرد تابلو های راهنما از اسمشان تا حدودی مشخص است. کاربرد اصلی این تابلو ها، راهنمایی است، یعنی نشان دادن مسیر و موقعیت های مختلف چه در فضای داخلی مراکز گوناگون و چه در فضاهای بیرونی. از جمله کاربردهای فضای داخلی این تابلو ها می توان به بیمارستان ها، ساختمان های تجاری، مراکز خرید، ساختمان های اداری و در کل تمامی مجتمع هایی که دارای بخش های مختلفی هستند و برای نشان دادن مسیر و در نتیجه سهولت در پیدا کردن این بخش ها به تابلوهای راهنما احتیاج دارند، اشاره کرد.

به طور معمول این تابلو ها را در نزدیکی درب های ورودی، لابی و همچنین راهرو های مجتمع های بزرگ نصب می کنند. کاربرد تابلوهای راهنمای فضای بیرونی نیز برای عموم مردم شناخته شده است. برای پیدا کردن مکان های مشهور مانند موزه ها و یا برخی هتل ها یا مساجد و همچنین نام خیابان ها و کوچه ها استفاده از تابلوهای راهنما بسیار لازم و ضروری است.

تابلوهای راهنما

کاربرد تابلوهای راهنما

اهمیت استفاده از تابلوهای راهنما

هنگامی که وارد یک مرکز تجاری، اداری، بیمارستان و یا هر مکان جدید دیگری همراه با بخش های مختلف و متفاوت می شوید، قطعا به دنبال یک شخص و یا تابلوی راهنما جهت پیدا کردن مکان و بخش مورد نظرتان می گردید. پیدا کردن اشخاص برای اطلاع رسانی همیشه کار آسانی نیست، مخصوصا در مواقعی که ازدحام افراد زیاد باشد. در این مواقع است که اهمیت استفاده از هدایای تبلیغاتی را به خوبی متوجه می شوید. با استفاده از این تابلوها جلوی ازدحام، سردرگمی و کلافگی مراجعه کنندگان را می گیرید و به افرادی که به فرض مثال وارد مرکز تجاریتان شده اند امکان استفاده راحت از تمام بخش های موجود در مرکزتان را می دهید. در نهایت افراد با رضایت از مرکز مذکور خارج می شوند.

قیمت تابلو راهنما

از جمله مسائل مهم در تهیه تابلوهای راهنما هزینه آن ها است. از آن جایی که برای مراکز بزرگ تجاری و اداری یا مراکز خرید بسیار بزرگ به تعداد زیادی از این تابلوها احتیاج است، مهم است که هزینه پرداختی نیز مقرون به صرفه باشد. قیمت تابلوهای راهنما بسته به موادی که در ساختشان مورد استفاده قرار می گیرند، نور دار و یا بدون نور بودنشان و همچنین طریقه ساختشان به صورت دیواری، استند و یا … متفاوت است. تهران لایت باکس تابلوهای راهنمایی با کیفیت و با هزینه ای کاملا مناسب ارائه می دهد، برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس حاصل کنید.

هزینه تابلو راهنما

قیمت تابلوهای راهنما

سخن آخر

تابلوهای راهنمای با کیفیت و دارای ظاهر زیبا از جمله نیاز های اساسی صاحبان مراکز بزرگ همراه با مراجعه کنندگان فراوان است. شما می توانید تابلوهای مورد نیازتان را، متناسب با معماری ساختمان و طراحی اختصاصی اش و همچنین متناسب با سلیقه و علاقه شخصی خودتان از تهران لایت باکس، تولید کننده بزرگ تابلوهای راهنما، سفارش داده و در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.