اطلاعات تماس
0912-2072574 021-77213714 021-77459687 info@tehranlightbox.ir تهران، رسالت
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
انواع چاپ لایت باکس

انواع چاپ لایت باکس

برای چاپ لایت باکس ها شیوه های گوناگونی قابل اجراست که با توجه به درخواست مشتری از هرکدام استفاده می شود . در این مقاله می خواهیم شما را با انواع چاپ لایت باکس آشنا کنیم .

  • اولین چاپی که می خواهیم در مورد آن با شما صحبت کنیم چاپ بک لایت است .از این چاپ برای آن دسته از مشتریانی استفاده می کنیم که در بازه های زمانی مختلف محصول جدیدی دارند و می توانند به راحتی و بدون نیاز به مهارت خاصی تبلیغات قدیمی را عوض کرده و تصویر جدید را جایگزین کنند. بک لایت یک کاغذ بسیار نازک و یا رسانای بالاست و به سادگی نور را از خود عبور می دهد .کیفیت چاپ در بک لایت بسیار بالاست.
  • دومین چاپ لایت باکس ،چاپ مستقیم بر روی طلق است که در این روش نیاز به دستگاه های لارج فرمت برای چاپ مستقیم بر رو پلکسی داریم .افرادی که تبلیغات آنها در طول مدت طولانی تغییری نمی کند و نیازی به تعویض بک لایت ندارند می توانند از این چاپاستفاده کنند.در چاپ بر روی طلق دیگر امکان تعویض بک لایت به سادگی وجود ندارد و می بایست طلق جدید ساخته شود.
  • نوع سوم و آخرین روش چاپ استیکر است که توسط دستگاه های لارج فرمت تبلیغات شما بر روی استیکر چاپ شده و می توانید بر روی طلق خود بچسبانید .برای چسباندن و کندن استیکر حتما می بایست از یک فرد متخصص کمک بگیرید .دستگاه های لارج فرمت کیفیت دستگا های چاپ دیجیتال را ندارند .

مزیت های چاپ لایت باکس

به طور خلاصه انواع چاپ لایت باکس دارای مزیت هایی است که به چند نمونه آن اشاره می کنیم :

۱- از ااین سازه ها به دلیل ماندگاری بالا میتوانید چندین بار استفاده کنید .

۲- نسبت به سایر تبلیغات مشابه ضخامت کمتری دارند .

۳- حودتان به راحتی بدون هیچ تخصصی می توانید کار تعویض را انجام دهید

۴- کیفیت چاپ و سازه بسیار بالاست.

۵- میزان مصرف برق کم و نور قدرتمند و به صورت یکدست پخش می شود .

لایت باکس ها جزوتبلیغات لوکس و چشم نواز محسوب می شوند و نظرهر مخاطبی را برای چند لحظه هم که شده به خود جلب می کنند .

کیفیت طراحی و ساخت سازه ها می تواند آنها را از سایر سازه ها متمایز نماید .تهران لایت باکس با بیش از یک دهه تجربه و تلاش در ساخت انواع چاپ لایت باکس ، طراحی و ساخت سازه های تبلیغاتی برای رستوران ها ،ادارات ،شرکت ها و انواع فروشگا ها در سراسر ایران آماده همکاری با شما کاربران گرامی می باشد .

ارسال یک نظر